Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Fryzjerstwo Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Fryzjerstwo Medycyna estetyczna

Redukcja przebarwień E-Light

Zabieg stanowiący jedną z najskuteczniejszych kuracji redukujących bądź likwidujących skórne zmiany barwnikowe niezależnie od przyczyn ich powstania. Podczas zabiegu wykorzystuje się innowacyjną technologię E-Light, czyli połączenie pulsacyjnego światło IPL z RF (falą radiową) dzięki temu możliwa staje się penetracja w głębsze warstwy skóry nie powodując przy tym żadnych podrażnień oraz skutków ubocznych. Dodatkowo zabieg bazuje na kosmetykach YASUMI wykazujących silne właściwości wybielające i dotleniające potęgując tym samym działanie kuracji.

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + Zabieg E-Light + aplikacja ampułki Whitening + aplikacja YASUMI Bright Touch Lightening Cream

Redukcja przebarwień w programie TVN Style - Klinika Urody

Program przedstawia historię kobiety, która pozbyła się licznych przebarwień za pomocą redukcji przebarwień IPL. W Instytutach Zdrowia i Urody YASUMI wykorzystujemy medycznej klasy systemy IPL+RF zachowując przystępną cenę za zabieg. Odwiedź jeden z naszych gabinetów i na własnej skórze przekonaj się jak profesjonalny personel gabinetów YASUMI może odmienić Twoją skórę.

Obejrzyj inne odcinki programu Klinika urody na www.tvnplayer.pl Gabinet prezentowany w programie nie jest gabinetem YASUMI.

Obejrzyj inne odcinki programu Klinika urody na www.tvnplayer.pl

Czym są przebarwienia?

Ważną funkcją skóry jest zapewnienie jej odpowiedniej barwy w celu ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Kolor naszej skóry zależy od melaniny, która jest barwnikiem powstającym w melanocytach w warstwie podstawnej naskórka. Często spotykane są zaburzenia i nadprodukcja melaniny przez melanocyty, które prowadzą do powstania przebarwień. Są to brązowe plamy pojawiające się głównie na twarzy u osób dorosłych, najczęściej występują na czole, policzkach, nosie i nad górną wargą. Często spotykane są również przebarwienia na dłoniach, przedramionach, dekolcie i plecach.

Przyczyny powstawania przebarwień

Najczęściej przebarwienia pojawiają się u osób intensywnie korzystających ze słońca. Należy pamętać ,że absorbowana ilość energi słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat. Innym czynnikiem sprzyjąjącym powstawaniu przebarwień są zmiany hormonalne, zarówno fizjologiczne (ciąża) jak również spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Najszybszą i najskuteczniejszą metodą usuwania przebarwień jest zastosowanie urzadzenia typu E-Light (IPL+RF). Rezultatem zabiegu jest ciemnienie przebarwień, które rozpoczyna się w czasie do kilku godzin po zabiegu. Należy być świadomym, że plamy mogą nabrać koloru ciemnej czekolady. Następnie rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania. Seria zabiegów usuwania przebarwień składa się z 2-5 zabiegów wykonywanych co ok. 2 tygodnie.

Najważniejsze przeciwwskazania

 • alergia na słońce
 • leki bądź zioła fotouczulające
 • Roaccutan, Accutan, Isoform, Izotek, Aknenormin, Curacne, Izotrexin,  AknemycinPlus (<6miesięcy)
 • głębokie peelingi
 • epilepsja
 • leczenie zewnętrzne antybiotykami, kwasami owocowymi
 • kremy z retinolem
 • ciąża
 • guzy i nowotwory
 • Cena: Od 60 - szczegółowy cennik na dole strony
 • Kategoria: zabiegi na twarz, niwelowanie przebarwień
 • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, normalna
 • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt, plecy, brzuch, barki, przedramiona, ramiona, dłonie, bikini, uda, łydki, plecy (górna część), plecy (dolna część)
 • Na problem: przebarwienia, skóra szara